Hakkımızda

Eviana Yatak ve Ev Konsepti ; 

Misyon

1995'ten bu yana “Daha Rahat ve Kaliteli Bir Uyku” vaadini yerine getirmek için Uyku Ürünleri Pazarında çalışmaktadır. Uyku ürünleri alanındaki en son teknolojileri bünyesinde barındırır, uyku ile ilgili en son keşifleri ve gelişmeleri takip ederken, ürünlere manuel işçilikle yaratılabilecek bazı detayları da uygular. Ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

İyi bir yatak seçmek herkes için önemlidir. Her yaş grubundan; genç, yetişkin veya ileri yaş olmak üzere Eviana müşterilerine farklı ortopedik ve şık görünümlü şık ürünler tasarlanmıştır.

Üretimden sevkiyata kadar, mükemmel bir işçilik - paketleme ve nakliye organizasyonuyla müşterilere gönderilmesini sağlayan tüm aşamaları ayrıntılı bir şekilde inceleyen profesyonel bir firmadır. Belirtilen müşteri hizmetleri ve memnuniyetinden sonra aynı titizlik Eviana’nın süreci ve genel olarak bakım ilkesidir.

Vizyon

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Eviana olarak vizyonumuz; mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmektir.